ثبت نام برای نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ آغاز شد

ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ آغاز شد.

به گزارش اکوسیستم، هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری، امسال میزبان اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور از جمله شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا، شتابدهنده‌ها و مراکز رشد،‌ سرمایه‌گذاران جسورانه و صندوق‌های سرمایه‌گذاری، فرشتگان کسب و کار، مخترعین، منتورها، برگزارکنندگان رویدادهای استارتاپی،‌ رسانه‌های استارتاپی، ارائه‌کنندگان زیرساخت‌ در بخش‌های حاکمیتی و… است.

استارتاپ‌ها می‌توانند در ازای پرداخت ۲۵۰ هزار تومان، پکیج یک عدد کانتر، فضای جلسه اشتراکی جهت مذاکره و حضور در کارگاه‌ها و رویدادهای نمایشگاه را دریافت نمایند.

همچنین مخترعان با پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار تومان می‌توانند از پکیج بالا بهره‌مند شوند. لازم به ذکر است مخترعانی که عضو بازار دارایی فکری و شبکه نوآوری تهران (TINet) باشند شامل تخفیف ۵۰ درصدی می‌گردند.

غرفه‌های بزرگ INOTEX که مناسب برای شرکت‌های فناور و سازمان‌های بزرگ، شتابدهنده‌ها و مراکز رشد هستند نیز براساس متراژ درخواستی و خدمات اختصاصی با هزینه به ازای هر متر ۲۰۰ تا ۳۰۰هزار تومان در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که با هماهنگی به عمل آمده با صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های دانش‌بنیان نوپا و تولیدی می‌توانند کمک هزینه ۷۰ درصد هزینه حضور خود در نمایشگاه را از این صندوق دریافت نمایند. اطلاعات بیشتر برای این دسته از مخاطبان در سایت صندوق نوآوری و شکوفایی قرار گرفته است.

همچنین شتابدهنده‌های عضو مرکز شتابدهی، از ۲۰ درصد تخفیف برای حضور در نمایشگاه بهره‌مند می‌گردند.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس با موضوع «شهر هوشمند» طی ۳ روز از ۱۴ تا ۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ در محل نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران دایر خواهد شد. علاقمندان جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانند تا ۹ خرداد به وبسایت نمایشگاه مراجعه نمایند.

شتابدهنده‌ها سازمان‌هایی انتفاعی هستند که از طریق اختصاص فضای کاری، سرمایه اولیه، آموزش، منتورینگ و شبکه‌سازی به استارتاپ‌ها کمک می‌کنند تا با سرعت بیشتری رشد کنند

درباره ما

اکوسیستم، رسانه ای برای اطلاع رسانی اخبار، رویدادها و نقد و بررسی استارتاپ ها، کسب و کارها و به طور کلی اکوسیستم کارآفرینی ایران است.همراهان ما