مراسم سالیانه شبی با استارتاپ‌ها در آلمان چگونه گذشت؟

آناهید اعظمی فر14 سپتامبر 2017

مراسم سالیانه شبی با استارتاپ‌ها در آلمان برگزار گردید، این رویداد بزرگ هر ساله با هدف بررسی ایده‌های نوآورانه جوانان و شرکت‌ها در زمینه‌های محرکه، انرژی، بهره وری و تکنولوژی برگزار می‌شود.

اکوسیستم – این رویداد بزرگ برای جوانان و شرکت‌های تجاری-تولیدی از جذابیت‌های فراوانی برخوردار است. در طی این مراسم بالغ بر ۶۰ ایده نوین در حوزه‌های انرژی، تکنولوژی و بهره‌وری مرتبط با خودرو و وسیل نقلیه معرفی شد.

شرکت فولکس واگن به عنوان یکی از حامیان اصلی برگزاری مراسم سالیانه شبی با استارتاپ‌ها در آلمان، هر ساله با هدف استفاده از دستاوردهای علمی و کاربردی شرکت‌های نوپا از ایده‌های ارائه شده حمایت می‌کند. این مشارکت در راستای به خدمت گرفتن ایده‌های نوآورانه و تبدیل نمودن آنها به پروژه‌های عملی است که در نهایت منجر به گسترش بازار محصولات این شرکت خواهد شد.

یکی از مدیران کمپانی فولکس واگن در مورد انگیزه مشارکت این شرکت در رویداد سالیانه استارتاپ‌ها گفت: این شرکت با ایجاد مرکزی برای حمایت از ایده‌های نوآورانه، یک بازی برد-برد راه انداخته که از یک طرف از نظرات و دیدگاه‌های فعالان استفاده کرده و به منظور حل مشکلات صنعت آنان را به چالش می‌کشد و از طرف دیگر به عنوان سکوی پرتاپی برای ایده‌های کاربردی ایفای نقش می‌کند.

در مراسم سالیانه شبی با استارتاپ‌ها در آلمان، گروه‌های مختلفی از برندهای فولکس واگن شرکت داشتند و صاحبان ایده‌های نوین را به چالش کشیدند. امسال فولکس واگن با شعار حمایت پایدار برای تجاری سازی و راه‌اندازی ایده‌های بکر در این رخداد که در شهر برلین برگزار شد، حضور یافت.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


درباره ما

اکوسیستم، رسانه ای برای اطلاع رسانی اخبار، رویدادها و نقد و بررسی استارتاپ ها، کسب و کارها و به طور کلی اکوسیستم کارآفرینی ایران است.