سرمایه گذاری میلیون دلاری شرکت H&M برای سرویس Malmö-based

سمیه شماعی زاده14 سپتامبر 2017

اخیرا سرمایه گذاران زیادی برای سرویس Malmö-based متعلق به PinMe To آمادگی خود را برای سرمایه گذاری اعلام کرده اند. حجم این سرمایه گذاری به حدود ۵۲۴ هزار یورو رسیده است. در میان این سرمایه گذاران شرکت H&M یکی از معروف ترین شرکت هایی است که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

اکوسیستم –  شرکت H&M یکی از شرکت های فعال یا بهتر بگوییم یکی از غول های فعال در حوزه مد برای سرویس Malmö-based سرمایه گذاری انجام داده است.

به گفته مالکرسون، موسس شرکت PinMe To سرمایه گذاری شرکت H&M در سرویس Malmö-based یکی از بزرگترین دستاوردهایی است که این شرکت به آن در طول سال های فعالیت خود دست یافته است. به گفته وی این سرمایه گذاری نه تنها از نظر میزان بلکه از لحاظ اینکه یک شرکت معتبر در آن شرکت کرده است بسیار حائز اهمیت است.

این سرویس به سایر شرکت ها کمک می کند تا به داده های درست و صحیحی از موقعیت های مکانی در پلت فرم های آن لاین دسترسی داشته باشند. گفته می شود نیمی از سرمایه این سرویس توسط شرکت H&M تامین می شود.

مالکرسون در خصوص ایده راه اندازی سرویس Malmö-based به این نکته اشاره کرده است که قصد آن ها از کمک گرفتن از شرکت هایی همچون H&M این بوده است که بتوانند پا به پای چنین شرکت بزرگی پیش بروند.

بقیه سرمایه این شرکت از سوی سرمایه گذاران خصوص تامین می شود. در این میان نام شرکت هایی مثل Minc با مدیریت  مارتین ابریک، مدیر فنی شرکت Orbital Systems به چشم می خورد.

یکی دیگر از سرمایه گذاران PinMe TO آندره برگلوند است که یکی از موسسان شرکت توسعه نرم افزار با نام Algotrim است که سال های پیش اپل آن را خرید.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


درباره ما

اکوسیستم، رسانه ای برای اطلاع رسانی اخبار، رویدادها و نقد و بررسی استارتاپ ها، کسب و کارها و به طور کلی اکوسیستم کارآفرینی ایران است.