برگزاری کارگاه آموزشی انتقال تجربیات مدیریتی کسب و کارهای دانش بنیان

آناهید اعظمی فر10 سپتامبر 2017

صندوق نوآوری و شکوفایی برای شرکت‌های دانش بنیان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی انتقال تجربیات مدیریتی کسب و کارهای دانش بنیان می‌کند.

به گزارش اکوسیستم، سر فصل‌های این کارگاه که برای کسب و کارهای دانش بنیان برگزار می‌گردد، عبارتست از مفاهیم استراتژی و شیوه‌های انتخاب مدل مناسب برای شرکت‌ها، تفاوت میان برنامه ریزی استراتژیک و برنامه ریزی سازمانی، تجربیات موفق و ناموفق برنامه ریزی استراتژیک در شرایط توسعه محصول و توسعه بازار، بازاریابی و جایگاه آن در برنامه ریزی استراتژیک، تجربه‌های موفق و ناموفق در مراحل برنامه ریزی بازاریابی و ارتباط با برنامه ریزی استراتژیک،  تجربیات مدیران برند و مثال‌های از خطاهای برندسازی هستند.

حضور در کارگاه آموزشی انتقال تجربیات مدیریتی کسب و کارهای دانش بنیان به مدیران شرکت‌های دانش بنیان، رهبران سازمانی و علاقمندان به این مبحث توصیه می‌گردد.

صندوق نوآوری و شکوفایی برای شرکت‌های دانش بنیانی که تمایل به شرکت در این برنامه را دارند ۷۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است. کارگاه آموزشی فوق روز پنجشنبه مورخ ۲۳ شهریور ماه سال جاری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.


درباره ما

اکوسیستم، رسانه ای برای اطلاع رسانی اخبار، رویدادها و نقد و بررسی استارتاپ ها، کسب و کارها و به طور کلی اکوسیستم کارآفرینی ایران است.