آغاز ثبت نام دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان مرکزی

آناهید اعظمی فر8 سپتامبر 2017

نگین براتی، مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی از آغاز ثبت نام دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر این استان خبر داد.

به گزارش اکوسیستم، براتی گفت: کارآفرینان نقش حائز اهمیتی در اشتغال و توسعه ایران دارند، در همین راستا شناسایی و معرفی آنان و استفاده از توانایی‌ها و تجارب این قشر امری الزامی در جهت پیشرفت، توسعه و بهبود هر چه بیشتر فضای کسب و کار است.

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی افزود: هر سال جشنواره کارآفرینان برتر با هدف گسترش فرهنگ کارآفرینی، معرفی و شناسایی کارآفرینان برتر، به وجود آوردن انگیزه در جوانان به منظور حرکت در مسیر کارآفرینی و بهره‌مندی از تجارب کارآفرینان برتر برگزار می شود.

وی بیان کرد: اشخاص و شرکت‌هایی که خود را دارای شرایط کارآفرینی می‌دانند، به منظور ثبت نام در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر می‌توانند تا ۱۱ مهر ماه سال جاری به وب‌سایت www.karafarinanebartar.ir مراجعه کرده و اقدام به ثبت نام کنند. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی یا اداره‌های شهرستانی مراجعه نمایند.

براتی در ادامه گفت: هنوز تعداد داوران این جشنواره در استان مشخص نیست و در حال انتخاب هستیم. وی ادامه داد: برگزار شدن این جشنواره می‌تواند زمینه ساز حضور کارآفرینان در جامعه و سرعت بخشیدن به توسعه فرهنگ کارآفرینی شود.

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در پایان گفت: کارآفرینان پیشگامان نوآوری و تحول هستند که توسط تشخیص فرصت‌ها، خلق ارزش‌ها و با رفتارهای نوآورانه خود زمینه رشد مداوم برای کسب و کار و پویایی اقتصاد کشور را فراهم می‌سازند.

سال گذشته تقریبا ۱۰۰ نفر در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان مرکزی ثبت نام کردند و از این تعداد پنج نفر به عنوان کارآفرینان برتر انتخاب شدند.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


درباره ما

اکوسیستم، رسانه ای برای اطلاع رسانی اخبار، رویدادها و نقد و بررسی استارتاپ ها، کسب و کارها و به طور کلی اکوسیستم کارآفرینی ایران است.